O firmie

Jesteśmy firmą elastyczną i dynamiczną. Nie tworzymy sztywnych procedur działania i zbędnej biurokracji. Dzięki temu działamy szybko i skutecznie. Oferujemy Państwu nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie tymczasowego magazynowania odpadów, dlatego możecie mieć pewność doboru optymalnego rozwiązania. Nasze oferta to wysokiej jakości produkty oraz kompleksowe usługi, które pozwolą zrealizować Państwa inwestycję od A do Z. Jesteśmy producentem zsypów do segregacji Ekosort odpadów i bezpośrednim dystrybutorem podziemnych i półpodziemnych pojemników PPbin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości specyfiki rynku nasza firma spełnia najwyższe oczekiwania klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Dlaczego Ekosort?

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tymczasowego składowania odpadów. Osiągnęliśmy tę pozycję dzięki wiedzy, umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu. Połączenie powyższych elementów pozwala nam dostarczać Klientom najlepsze produkty i realizować nietypowe projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb.Poszukujemy najlepszych rozwiązań technicznych.
Posiadamy własny dział konstrukcyjny oraz swoich projektantów. Poszukujemy innowacji z entuzjazmem i zaangażowaniem, tak by każdego roku móc zaprezentować Państwu nowe, bardziej zaawansowane produkty.Traktujemy naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.
Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów. Dlatego w Ekosort, doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania wykonując dokładną analizę potrzeb i dostarczając dokumentację projektową. Solidnie realizujemy inwestycje w ustalonych terminach często wykonując szereg prac dodatkowych zapinając wszystko na ostatni guzik.Gwarancja i serwis.
Nasze produktu to sprawdzone rozwiązania, na które udzielamy w zależności od urządzenia wieloletnich gwarancji. Oferujemy korzystne pakiety usług pogwarancyjnych. Specjalna ekipa serwisowa jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze urządzenia możemy monitorować online i serwisować tak by ich działanie było jak najbardziej wydajne.Jeden punkt kontaktu.
Nasi klienci często kontaktują się z nami w różnych sprawach związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji. Dlatego wystarczy zadzwonić pod tel. 698 937 416, lub napisać email na kontakt@ekosrt.pl a sprawa trafi zawsze do odpowiedniej osoby.Promujemy wartości rodzinne,
szanujemy jednostki i zachęcamy do twórczego wysiłku. Nasz sposób postępowania w zakresie zatrudniania i traktowania personelu uważamy za szczególny, dzięki czemu mamy najlepszy zespół z możliwych. Aktywnie wspieramy osobisty i zawodowy rozwój naszych pracowników. Współpracując z nami na pewno to poczujecie.